Asi poslední akcí 6. B v tomto školním roce byl Den se zvířaty.

13.06.2014

V 8:00 se ve třídě sešli děti a jejich domácí mazlíčci. Seznámili jsme se s kocourem Flufym Jančářem, perskou činčilou Sárou Lubasovou, králíkem Lolou Piklovou, džungarským křečkem Křupkou Kopencem, maltézským psíkem Luckym Tylem, boloňským psíkem Bengi Hötzenegerem, yorkšírským teriérem Rozinkou Kaincovou, agamou vousatou Boženkou Hrubešovou, kolií Bury Douškem, andulkou Pepou Janouškem, yorkšírským wieder teriérem Charliem Haitmannem a morčetem Adélkou Novotnou.
Děti si po skupinách připravily program na celý den. Na programu byly žabí závody, skládání vymyšleného zvířete, hádanky, rekordy, předvádění zvířat a běhací diktát.
Myslím, že se nám Den se zvířaty moc povedl. Chválím děti za připravené aktivity a děkuji rodičům za pomoc s dopravou mazlíčků do školy.

Jitka Novotná