Naše škola se zapojila do mezinárodního projektu "Děti dětem", který je jedním z hlavních programů nestátní neziskové organizace Jihočeského kraje pomáhající lidem ve frontových městech a obcích na východě Ukrajiny.

02.12.2015

V čem naše pomoc spočívala, když většina z nás ani netušila, kde Ukrajina je? Vyráběli jsme balíčky, do kterých každý mohl dát, co chtěl. Dozvěděli jsme se, že žáci v těchto oblastech mají nedostatek školních pomůcek a nemohou chodit do školy jako my. Zabalili jsme jim proto sešity, pera, pastelky, někdo přibalil i hračku, nebo bonbony. Nejdůležitější součástí balíčku však byl dopis - vlastnoručně nakreslený obrázek od nás. Chtěli jsme děti na Ukrajině povzbudit a říci jim, že na ně myslíme.

Žáci naší školy