Ve čtvrtek 22. 10. přišli do 7. A netradiční žáci. V hodinách přírodopisu se učíme o organismech v blízkosti člověka. Nemohli jsme proto zapomenout na naše domácí mazlíčky.

22.10.2015

Po troše teorie o domestikaci, šlechtění, rasách, využití a péči nás čekala ta nejlepší hodina. Předvedení vlastních domácích mazlíčků. Poznali jsme africké šneky Pepu a Josefínu Machovy, agamu vousatou Poke Jelínkovou, labradora Badyho Jedličku, morče skinni Kukinku Chuchelovou, boloňského psíka Maxe Mitku, drsnosrstého jezevčíka Vencu Berku, bojovnici pestrou Rybu Šrámkovou, křížence jezevčíka a bišonka Růženku Valachovou. Každý „páníček" své zvířátko představil, povyprávěl o něm, předvedl, co už zvířátko naučil, a zodpověděl zvídavé dotazy spolužáků.

Všem dětem a rodičům děkuji za ochotu a zpestření vyučování.

Jitka Novotná