Důležité informace k nadcházející rekonstrukci školy!

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Důležité informace k nadcházející rekonstrukci školy! >

Vážení rodiče, vzhledem k naplánované rekonstrukci školy (výměna nevyhovujících oken za plastová, celkové zateplení budovy a střechy) nám MŠMT povolilo ukončit letošního školního roku ke dni 22. 6. 2015 (v tento den dostanou žáci vysvědčení).

04.05.2015

Do 30. 6. 2015 zůstanou v provozu všechna oddělení školních družin, školní klub i školní jídelna (viz přihláška).

Věříme, že dřívější ukončení školního roku vám nezpůsobí větší komplikace. Děkujeme za pochopení a v případě dotazů nás kontaktujte (veškerá důležitá čísla naleznete na našich webových stránkách).

Naším cílem je, aby veškeré stavební práce byly ukončeny v období hlavních prázdnin. Rádi bychom se s vámi setkali 1. září v naší nově opravené škole.

V Českém Krumlově dne 30. 4. 2015

Mgr. Jaroslava Neumannová v. r.

Dodatek k informaci

Vzhledem k tomu, že rekonstrukce bude zahájena již v prvním květnovém týdnu (v

místě školní tělocvičny a přilehlého pavilonu), budou provoz a organizace vyučování

vhodně upraveny tak, aby bezpečnost dětí byla maximálně zajištěna.

Žáci budou od třídních učitelů poučeni o bezpečném chování v pracovním prostoru.

Děkujeme za pochopení.

Rekonstrukce školy (320.325KB)