Vážení rodiče, vzhledem k povinné páteční aktualizaci systému Bakaláři došlo k tomu, že se nelze přihlásit do Bakalářů přes Školní program ani přes mobilní aplikaci.

04.11.2016

Jediné možné spojení, prozatím, je možné přes naše webové stránky (v záložce Pro žáky, odkaz žákovská knížka), kde uvedete přihlašovací jméno a heslo, které jste obdrželi od třídních učitelů nebo od zástupce školy v měsíci září letošního roku.

V případě nutnosti použijte e-maily vyučujících, které naleznete na stránkách školy (O škole / Zaměstnanci).

Omlouváme se za komplikaci při komunikaci s námi, ale bohužel chyba není na naší straně. Intenzivně se snažíme o nápravu s firmou Bakaláři (chyba bude odstraněna nejdříve během pondělí).

Děkujeme za pochopení.