Finanční gramotnost - úspěch žáků naší školy

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Finanční gramotnost - úspěch žáků naší školy >

Finanční gramotnost je celostátní soutěž organizovaná MŠMT, zaměřená na orientaci v problematice peněz, domácích rozpočtů, ochrany spotřebitelů apod. Letošního druhého ročníku se ve školních kolech zúčastnilo 300 škol (z jihočeského kraje 31 škol).

08.04.2011

Žáci naší škol (David Augsberger, Nikola Plhalová, David Šlajferčík - jako vítězové školního kola) utvořili velice silný tým a dokázali společně vyhrát okresní kolo a zaslouženě postoupili do krajského kola mezi sedm nejlepších škol v kraji.

Vítěznému týmy děkujeme a vynikající reprezentaci školy a přejeme úspěch i v krajském kole a těšíme se na postup do celostátního finále.

Diplom