Ve dnech 11. a 12 11. se účastnila naše naši starší a mladší žáci okrskových kol ve florbalu. Starší žáci splnili hlavní cíl, a to postup do okresního kola.

13.11.2009

Po hladkém postupu ze skupiny, kde jsme všechny zápasy vyhráli a nedostali ani jeden gól (Větřní 5:0, Linecká 5:0, Gymnázium 2:0 a Chvalšiny 1:0), jsme v semifinále narazili na ZŠ Za Nádražím. Po tuhém boji jsme vyhráli až na nájezdy. Ve finále jsme se utkali znovu s Gymnáziem ČK, to nám oplatilo porážku a vyhrálo 2:0.

Celkové druhé místo je velmi pěkné a žáci Spáčil Petr, Havlíček Jiří, Kubec Karel, Kozák Michal, Šinka Jaromír, Mynařík václav, Ochtábec Roman a Augsberger David si zaslouží poděkování za kvalitní výkony.

Ve čtvrtek 12.11. se vybraní žáci z 6. a 7. tříd zúčastnili okrskového turnaje ve florbale pod názvem Orion Cup.

Naši školu reprezentovali: Spáčil P., Haitmann D., Tichý T., Jankto M., Hajsák R., Schwarz J., Schwarz Fr.

Kluci během celého turnaje prohráli pouze jednou. Byla to smolná prohra o jednu branku, která rozhodla o konečném druhém místě. Toto umístění zaručuje účast v okresním kole, které se uskuteční v úterý 24.11.

Klukům děkuji za reprezentaci školy.