V úterý 25. září se uskutečnilo na naší škole Dětské keramické sympozium. Letošní ročník proběhl v duchu letních olympijských her. Cílem bylo vytvořit společnou kompozici na téma olympiády.

26.09.2012

Sešli se tu žáci 8. a 9. tříd ze tří českokrumlovských škol, kteří pracovali v několika skupinách. Kromě modelování si mohli vyzkoušet i práci na hrnčířském kruhu, pod odborným vedením studentů a profesorů SUPŠ sv. Anežky. Pracovalo se venku a díky krásnému slunečnému počasí tu zavládla velmi příjemná tvůrčí atmosféra, která přinesla své ovoce. Myslím, že se celá akce velmi podařila a přinesla všem radost a dobrý pocit z toho, že žáci zvládli toto sochařsky náročné téma. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se opět na příští rok.

Jaroslava Skříčilová, učitelka VV