Ve dnech 9. až 14. ledna proběhl na Lipně nad Vltavou lyžařský výcvik 7. tříd. Každý den byla určena z řad dětí služba dne, která měla (mimo jiné) za úkol napsat krátkou zprávu na webové stránky školy.

18.01.2011

Příjezd a den první

V neděli jsme dorazili na lyžařský výcvik na Kramolín. Ubytovali jsme se ve Sportcentru. V pondělí po snídani jsme šli lyžovat. Nejdříve jsme byli rozřazeni do tří skupin. Všem se nám dařilo dobře. Večer jsme šli do bazénu.

Honza S., Filip J., Radek H., Valča G.

Den druhý

V úterý ráno 3 kluci (muži) odjeli na zápas ve florbale s p. učitelem Boháčem... naštěstí odpoledne přijeli s 2. místem ... a naštěstí se už konečně mohlo na snowbič ..... kolena máme samou modřinu.. zadek ani nemluvim... ale jsme rádi, páč na těch lyžích se to fakt nedalo... jídlo je tu hnusný až na dnešní večeři... měli jsme pizzu... teda spíš pokus o pizzu ...., ale šlo to... večer sedmáci poslouchají nějakýho pána, kterej jim tam povídá o horské službě, nebo něco takového... to je asi všechno... s bohem... dobrou noc :-*

Vaši milovaní Kryštůfek a Anetka :-***********

Den třetí

Dnes se všem dětem velice dařilo a to se říká, že třetí den je kritický. První a druhé družstvo se učilo carvingový oblouk a moc jim to nešlo. Třetí družstvo se z Jezerní sjezdovky dopracovalo až na Dámskou sjezdovku. A snowborďáci se zas učili zatáčet a zkusili sjet i sjezdovku Střechu. Všem se nám tu hrozně líbí a lyžuje ještě lépe.

Tomáš T., Káťa L.

Den čtvrtý

Čtvrtek 13.1. ráno jsme vstali (jako každý jiný den), vyčistili zuby (jako každý jiný den)  a šlo na snídani ..... K snídani byly buchty, sýr, chleba, muslli, rohlíky, čaj, mlíko, šunka (mimochodem snídaně byla to jediný, co se tu dalo jíst). Odpoledne jsme nejeli na svah a šli jsme jak blbci do bazénu, a potom jako blbci jsme šli zase zpátky, páč bylo obsazeno (pro změnu). Když jsme se vrátili, tak jsme museli začít balit. Všichni samozřejmě naházeli věci do kufrů a vykašlali se na to. Potom jsme museli začít uklízet pomocí vysavače (nepřítel všech teenagerů). Když bylo 7 h večer, šli jsme konečně na bazén a zase půlka z nás skejsla ve vířivce J. No a teď jsme tady a píšeme tyhle slohy.

Vaši milovaní spolužáci Kikyna  Lukášek :-* J.

Den pátý

Ráno jsme museli všechno sbalit, uklidit a do půl 10 dát všechny věci do klubovny. Pak jsme vyrazili ještě lyžovat a v půl 12 jsme se vrátili na oběd. Okolo 12 h si nás vyzvedávali rodiče a odvezli si nás domů.