Jedenáct vybraných žáků ze 4. – 5. třídy se ve čtvrtek 16. 5. 2013 zúčastnilo okresního kola ve fotbale.

21.05.2013

V pětičlenné skupině jsme bojovali jako psi, avšak výsledky tomu neodpovídaly. I přes naši snahu nás soupeři přehrávali jak v gólových šancích, tak v obraně. V zápase o čtvrté místo ve skupině proti Chvalšinám se i na nás usmálo fotbalové štěští a my předvedli ukázkový gól za záda chvalšinského brankáře. S úsměvem na rtech a příjemně stráveným školním dnem jsme opouštěli kaplický trávník. Za rok jim všem ukážem.

Sestava: Linda Šmikmátorová 4. A, Štěpán Kabeš 4. A, Aleš Novotný 4. B, Petr Tichý 4. B, Samuele Mazzola 4. B, Milan Čaloud 4. B, Matěj Beniačik 4. B, Václav Krajíc 4. C, Miroslav Duda 5. A, Pavel Korytar 5. A, Jan Korytar 5. B

Anna Kalivodová