Mladší žáci naší školy dosáhli velkého úspěchu. V konkurenci jedenácti družstev náš tým ve složení Spáčil, Havlíček, Parisch, Augsberger, Kozák, Ondřich, Kostka, Mašek, Hacker, Šinka a Haitmann jasně dominoval a kluci se stali mistry okresu pro rok 2008/2009.

23.03.2009

Po úvodní remíze s Velešínem (0:0) jsme rozdrtili Chvalšiny (5:0) a vyhráli základní skupinu.

Ve finálové skupině jsme postupně porazili Brloh (1:0) a ZŠ Fantova Kaplice (1:0) a byli jsme ve finále.

V úvodu finále jsme jasně soupeře přehrávali, přesto se soupeři podařilo vstřelit branku a my jsme na turnaji poprvé prohrávali. Kluci se nevzdali a za chvilku vyrovnali. Po výsledku 1:1 rozhodly o našem vítězství samostatné nájezdy a zaslouženě jsme vyhráli.

Kluci odvedli bojovný týmový výkon a za skvělou reprezentaci školy jim děkujeme.