V posledním týdnu školy byli slavnostně oceněni žáci, kteří úspěšně reprezentovali školu ve vzdělanostních soutěžích nebo dosáhli vynikajících výsledků v oboru svých zájmů.

28.06.2012

Oceněni byli žáci 9. třídy - Petra Jungvirtová za páté místo v okresním kole olympiády v českém jazyce (nejlepší žákyně z Českého Krumlova) a Petr Spáčil za 4. místo v okresním kole zeměpisné olympiády.
Dalším oceněným byl žák 6. třídy Adam Pavlín za 3. místo v matematické olympiádě a umístění v dalším matematických soutěžích. Poslední oceněná byla žákyně 8. třídy Kateřina Lžičařová za umístění v okresním kole biologické olympiády.
Každému žákovi byla udělena odměna ve formě dárkových poukázek a daru v hodnotě 1200 Kč.
Dále byl oceněn Lukáš Dolanský, žák 4. třídy, který dosáhl vynikajících výsledků v šachu. Mezi jeho největší úspěchy patří 6. místo na mistrovství republiky v šachu. Proto mu byla udělena odměna 2000 Kč na pokrytí části nákladů na reprezentační soustředění.
Všem oceněním děkujeme za vynikající reprezentaci školy a věříme, že to bude motivace pro ostatní žáky školy více se zapojovat do vzdělanostních soutěží.
Poděkování patří firmě Schwan Cosmetic Český Krumlov, která věnovala naší škole sponzorský dar na podporu a rozvoj výchovy a vzdělání dětí. Bez tohoto daru by k ocenění těchto žáků nemohlo dojít - děkujeme a těšíme se na další soolupráci.

Lukáš Boháč