Okresní atletická olympiáda 2. stupně

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Okresní atletická olympiáda 2. stupně >

Dne 5. 6. se na atletickém stadionu při ZŠ Školní v Kaplici uskutečnila Okresní atletická olympiáda 2. stupně. Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích (mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně) a na programu bylo šest soutěžních disciplín - běh na 60 m, hod míčkem, skok daleký, skok vysoký, vytrvalostní běh a štafeta 4 x 60 m.

07.06.2012

Ve velmi nepříznivém počasí se všichni naši závodníci snažili podat ty nejlepší výkony. Do bodovaného osmého místa se umístili Lucka Čaloudová (8. místo ve skoku dalekém), Lucka Kiripolská (2. místo ve skoku dalekém, 7. místo v běhu 60m), Pavla Gallistlová (5. místo ve skoku dalekém), Tomáš Prokeš (8. místo ve skoku vysokém), Martina Šimková (5. místo ve skoku vysokém), Tereza Markovcová (1. místo v hodu míčkem), Daniela Jakešová (8. místo v hodu míčkem), Dan Kouba (8. místo v hodu míčkem), Hanka Tučková (4. místo ve vrhu koulí), Petra Jungvirtová (8. místo ve vrhu koulí) a Petr Němec (1. místo ve vrhu koulí). Celkově naše škola obsadila pěkné 7. místo.
Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.

Jitka Novotná, Lukáš Boháč