Okresní atletická olympiáda 2. stupně

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Okresní atletická olympiáda 2. stupně >

Dne 6. 6. se na atletickém stadionu při ZŠ Školní v Kaplici uskutečnila Okresní atletická olympiáda 2. stupně. Zúčastnilo se jí 13 základních škol z okresu.

17.06.2013

Soutěžilo se ve čtyřech věkových kategoriích (mladší žáci, mladší žákyně, starší žáci, starší žákyně) a na programu bylo šest soutěžních disciplín - běh na 60m, hod míčkem (vrh koulí), skok daleký, skok vysoký, vytrvalostní běh a štafeta 4 x 60m.

Na stupních vítězů se žáci naší školy objevili pětkrát. Pepa Průcha obsadil 3. místo v běhu na 1 500m, Naty Jelenová 1. místo ve skoku dalekém a 2. místo v běhu na 60m, Lucka Kiripolská 3. místo ve skoku dalekém a štafeta mladších dívek ve složení Naty Jelenová, Naty Hůrková, Šárka Nováková a Dáda Jakešová 1. místo. Celkově naše škola obsadila pěkné 5. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za předvedené výkony a vzornou reprezentaci školy.

Jitka Novotná, Lukáš Boháč