Opět nejlepší volejbalisté-učitelé

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Opět nejlepší volejbalisté-učitelé >

Po roce učitelé naší školy opět potvrdili, že na okrese nemají mezi učitelskými sbory základních a středních škol konkurenci.

26.06.2013

Při volejbalovém setkání 11. června oproti loňskému ročníku ubylo soupeřů, ale jejich kvalita se mírně zlepšila, zúčastnila se i volejbalová škola ZŠ Za Nádražím. Místo vodou vyplavených volejbalových kurtů se nakonec turnaj odehrál na venkovním hřišti naší školy, takže kromě obav soupeřů, kteří si naše výkony pamatovali z loňska, jsme přidali také domácí prostředí. Nakonec ale rozhodla výkonnost, a ta stejně jako loni byla jednoznačná - po pěkném výkonu jsme vyhráli poměrně hladce všechna utkání a opět obsadili první místo. Věříme, že příští rok doplníme zlatý hattrick...

Poděkování patří nejen hráčům v poli - Aničce Kalivodové, Martině Kalivodové, Evě Přibíkové, Evě Zachové - Berkové, Lukáši Boháčovi, Petru Ondřichovi a Martinu Škorpíkovi, ale i všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit.

Martin Škorpík