Orion Cup (florbal) - okrskové kolo, 8. - 9. třídy

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Orion Cup (florbal) - okrskové kolo, 8. - 9. třídy >

Florbal - okrskové kolo 5. 12. 2012, žáci 8. - 9. tříd. Vybojovali jsme postup do okresního kola?

06.12.2012

Reprezentovat školu nebo počkat, až si mě odnesou čerti? Jedenáct žáků si vybralo první variantu a sešlo se v 8,00 hodin u Sportovní haly v Českém Krumlově. Turnaje se zúčastnilo deset škol. Rozlosovaly se dvě skupiny po pěti družstvech a první dvě místa z každé skupiny postupovala do okresního kola.

Naše družstvo nemělo na hřišti konkurenta. Pro kluky bylo okrskové kolo pouhou přípravou na další boje. V obraně udělali pouhé tři chyby a ve střeleckém umění se jim nikdo nevyrovnal. Projevily se zkušenosti z minulých let, aktivita hráčů a soudružnost týmu.

Složení čertovsky dobrého družstva: Petr Němec 8.A, Daniel Kouba 8.A, Michal Komárek 8.A, Aleš Bašta 8.B, Vít Bašta 8.B, Ondřej Janota 8.B, Petr Laissek 8.B, Nikola Massaro 8.B, Radek Hajsák 9.A, Jan Schwarz 9.A a František Hoško 9.A

Anna Kalivodová