Pasování prvňáčků na čtenáře knihovny

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Pasování prvňáčků na čtenáře knihovny >

Dne 1.června na Den dětí proběhlo slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře knihovny.Akce začala seznámením dětí s provozem knihovny a povídáním o proběhlých akcích, kterých jsme se během roku zúčastnili. Některé děti také předvedly, jak se naučily během roku krásně číst.

02.06.2009

Přečetly neznámou básničku, kterou si pro ně v knihovně připravili. Pak následoval čtenářský slib a pasování každého žáka místostarostkou Jitkou Zikmundovou na budoucího čtenáře knihovny. Děti dostaly pasovací listinu a v případě, že se rozhodnou knihovnu navštěvovat, registraci na jeden kalendářní rok zdarma. Všechny děti dostaly rovněž drobné dárky a   samostatně neprodejnou knížku Okno do komína  napsanou speciálně pro tento projekt.

Děkujeme Městské knihovně v Českém Krumlově  za besedy pro děti, především paní Jelínkové, která programy pro děti  připravuje.

O.Josífková, učitelka 1. B