Poslední schůzka programu EU Comenius Partnerství škol

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Poslední schůzka programu EU Comenius Partnerství škol >

Na konci května proběhla poslední schůzka plešiveckých učitelů s italskými a německými kolegy v rámci dvouletého programu EU Comenius Partnerství škol. Setkání se tentokrát uskutečnilo na půdě základní školy v San Gimignanu.

13.06.2011

Základním cílem projektu bylo vzájemné seznámení školských systémů České republiky, Itálie a Německa. Jsme rádi, že naše škola výborně obstála v porovnání s ostatními školami Evropské unie, a to jak ve vybavenosti učeben, tak v používání moderních výukových metod.

Přestože program oficiálně končí, vedení všech tří zúčastněných škol se dohodlo na dalším pokračování spolupráce, hlavně na zapojení žáků. Jednalo by se o výměnné pobyty dětí a společné projekty.

Linda Drechslerová