Postoupili jsme do krajského finále ve florbalu

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Postoupili jsme do krajského finále ve florbalu >

Ve čtvrtek 12. 1. se v Kaplici uskutečnilo okresní finále mladších žáků (kategorie žáků 6.- 7. tříd) ve florbalu. Náš tým postupoval jako vítěz okrskového kola, a tedy jako jeden z favoritů.

13.01.2012

A jako favorit jsme do turnaje vstoupili a vyhráli jsme základní skupinu (ZŠ Nádraží 2:0, Malonty 3:1) a bez ztráty bodu jsme postoupili do finálové skupiny. Tam nás nejprve čekala ZŠ Chvalšiny. Po dramatickém zápase jsme nakonec vybojovali cennou remízu 1:1.
V posledním zápase nás čekala ZŠ Fantova, kterou jsme po ospalém začátku porazili 4:1 a zaslouženě postoupili na krajské finále.
Náš tým byl ve složení Bašta Aleš, Bašta Vít, Massaro Nicola, Kouba Daniel,Maroušek Jiří, Laisek Petr, Janota Ondřej, Němec Petr, Jan Fesl - žáci sedmých tříd a Toman Matěj, Řepa Tonda, Forst Michal - žáci pátých tříd.
Celý náš tým podal vynikající výkon plný nasazení a bojovnosti.
Klukům děkujeme za vynikající přístup, nasazení a bojovnost a věříme v další úspěch.

Celkové pořadí:
1. ZŠ Plešivec