Předávání pamětních listů 9. třídám na radnici

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Předávání pamětních listů 9. třídám na radnici >

Z rukou místostarostky Jitky Zikmundové převzalo celkem 36 žáků devátých tříd ZŠ Plešivec pamětní list k ukončení základní školní docházky.

28.06.2008

Slavnostní předání se konalo již druhým rokem v prostorách obřadní síně českokrumlovské radnice. Do nové etapy života popřála místostarostka žákům hodně štěstí, úspěchu v osobním i profesním životě. „Jsem přesvědčena, že stejně tak, jako jsme hrdí dnes my na vás, budete v budoucnu i vy hrdi na Český Krumlov. Ať již budete žít kdekoli, Český Krumlov je dobré jméno a dobrá startovní pozice," popřála místostarostka absolventům základní školy na Plešivci.

Vedle místostarostky popřála žákům i ředitelka školy Jaroslava Neumannová a třídní učitelé z 9.A a 9.B. „Je na čase zavřít za sebou dveře a vykročit do světa správnou nohou. Hodně štěstí! ", tak zní motto listu, který žáci obdrželi. „Domníváme se, že je třeba, aby děti už v tomto věku poznaly osobně někoho z vedení města. Tím, že akt předávání pamětních listů pořádáme na radnici, bychom u dětí rádi podpořili pocit sounáležitosti s Českým Krumlovem," doplnila ředitelka školy Jaroslava Neumannová.