Přednáška o potravinách Ing. Pavla Lukáška

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Přednáška o potravinách Ing. Pavla Lukáška >

Odpolední setkání s Ing. Pavlem Lukáškem nad tématem potravin proběhlo na pobídku některých žáků z 9. třídy. V 15:30 se zaplnila učebna chemie, dorazili zájemci z 8. a 9. třídy, 5 rodičů, jejichž žáky pan učitel vyučuje a 3 zájemci z veřejnosti.

20.11.2014

Po úvodním přivítání a představení se, přešel pan učitel k povídání o normách a zákonech o potravinách a povídáním jsme se přenesli do nákupních středisek, k etiketám na výrobcích a k tomu, že jídlo ovlivňuje naše životy víc, než jsme si doposud mysleli. Došlo i na doporučení vhodných potravin, které mají na naše zdraví pozitivní vliv. Přednáška probíhala v poklidné atmosféře, pan učitel vyjádřil obdiv k žákům, kteří v rámci svého volného odpoledne mají chuť opět přijít a zasednout do lavic. Na závěr zbyl čas na dotazy a diskuzi. Děkuji všem za společně strávený čas a po vánočních svátcích se můžeme těšit na další povídání o jídle.

Lenka Tomková