Okresní kolo atletické olympiády 1. stupně

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Okresní kolo atletické olympiády 1. stupně >

5. 6. 2013 proběhla v Kaplici atletická olympiáda. ZŠ Plešivec měla žhavá želízka v ohni.

05.06.2013

Třináct žáků prvního stupně postoupilo ze školního do okresního kola atletické olympiády v Kaplici. Zkusili uspět mezi atlety ze třinácti škol. Pár žhavých želízek jsme v ohni měly, bohužel postihly nás tragédie jako jsou pády, nedostatek sil nebo zranění. Medaily jsme nedovezli, poslední ani předposlední jsme neskončili, užili jsme si den plný sluníčka.

David Pikl 2. A, Eliška Václavíková 2. A, Lada Kubalová 2. B, Magdalena Čabelová 3. B, Štěpán Kubart 3. B, Matouš Turek 3. B, Martina Jedličková 4. A, Linda Šmikmátorová 4. A, Adam Tance 4. B, Jakub Korytar 4. C, Václav Krajíc 4. C, Simona Kelemenová 5. B, Veronika Piklová 5. B

Anna Kalivodová, Eva Zachová