Hudebník Miloš Dvořáček, jeden z našich nejlepších českých bubeníků, připravil ve dnech 21. 11. a 22. 11. pro naši školu neobvyklý koncert, při němž dokázal strhnout pozornost žáků tak, že nejen děti všech zdejších věkových kategorií, ale i učitelé odhodili ostych a nechali svá těla unášet hudbou vycházející z různých etnických kořenů.

27.11.2012

Všichni přítomní se na představení aktivně podíleli tleskáním, zpěvem či již zmíněným tancem.

A ještě informace navíc: Miloš Dvořáček hostuje v předních českých jazzových a alternativních seskupeních a projektech, doprovází známé české interprety, jako jsou Radúza, Wabi Daněk, Pavel Dobeš, Robert Křesťan, Iva Bittová, pracuje na studiových hudebních projektech Hapky a Horáčka.

Je tedy patrné, že nás navštívil někdo, kdo hudbě nejen rozumí, ale umí ji svým osobitým přístupem předávat a probouzet v nás chuť vnímat tóny všemi smysly.

Jaroslava Skříčilová