Schwan Cosmetics – sponzor úspěšných reprezentantů školy

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Schwan Cosmetics – sponzor úspěšných reprezentantů školy >

Již druhým rokem se na konci školního roku oceňovali žáci, kteří se nebáli porovnat své znalosti a dovednosti s jinými žáky okresu, kraje či celé republiky a výrazným způsobem se zasloužili o zviditelnění naší školy.

03.07.2013

Díky sponzorskému daru od firmy Schwan Cosmetics, která sídlí v Českém Krumlově, jsme mohli předat 25 žákům poukázky na odběr zboží v celkové hodnotě 15 500 Kč.

Počet úspěšných žáků se v porovnání s loňským rokem zdvojnásobil a některé výsledky byly opravdu skvělé, např.:

2. místo žákyně 2. třídy Terezy Konvalinkové v celostátní výtvarné soutěži „Stáří očima dětí",

1. místo v matematické olympiádě v okresu Český Krumlov, 1. místo v krajském kole v matematické soutěži Matematický klokan pro žáka 5. třídy Lukáše Dolanského a mnoho dalších vynikajících výsledků z anglických, chemických, biologických olympiádách a výtvarných soutěží.

Všem oceněným tleskala zaplněná tělocvična žáky od 1. do 9. tříd. My všem, kteří dosáhli nějakého výsledku, ale i těm, kteří se zúčastnili těchto soutěží, děkujeme za vzornou reprezentaci školy v letošním školním roce.

Děkujeme také sponzoru, firmě Schwan Cosmetics, za možnost ocenit úspěšné žáky a věříme, že spolupráce bude pokračovat i v dalších letech.

Lukáš Boháč