Žáci šestých tříd vyrazili se svými učiteli na tradiční seznamovací akci, kterou naše škola pořádá. Cílem seznamovacího výletu je vždy vzájemné poznání nového třídního kolektivu, upevnění vztahu mezi žáky i mezi žáky a jejich novými třídními učiteli.

27.09.2011

Tento cíl byl plněn hned od samotného příjezdu do areálu v Jaroměři. Instruktoři si pro nás připravili mnoho zajímavých seznamovacích her a aktivit. Děti i učitelé se nadšeně zapojili do těchto her. Součástí byly i adrenalinové zážitky - lanové centrum a lukostřelba. Velkým zážitkem byla i noční hra s plněním zajímavých úkolů, které žáci i učitelé poctivě plnili. Odreagování přišlo vždy večer na diskotéce, kde si to holky i kluci pořádně užili.

Věříme, že tento seznamovací výlet poslouží jako odrazový můstek k velmi dobrým vztahům ve třídách pro další ročníky.