Ihned po Vánocích se 4. třídy vydaly na hory. Sešlo se 24 lyžařů a bobařů. První den vypadalo, že nebudeme mít na čem jezdit, ale postupně sněhu přibylo. Asi polovina účastníků byla zdatnými lyžaři, kteří hned první den brázdili novohuťské kopce na 1km dlouhé sjezdovce.

25.01.2012

Ostatní dělali velké pokroky na kopci u lana a všichni jsme byli nadšení. Už druhý den každý sjel krásnými obloučky kopec. K pohodě přispěly také večerní zábavné programy a kvízy. Některým dětem se nechtělo domů, což svědčilo o tom, že se pobyt vydařil.

Všichni zaměstnanci chaty děti chválili, že byly hodné a šikovné, včetně vlekařů, kteří je chtěli  i vyfotit se slovy: „Takové hodné a šikovné děti jsme tu ještě neměli."

O. Josífková a J. Forstová

Písemná zpráva o pobytu na lyžích od Reného Lubase

Pobyt tu byl prima. Moc mi tu chutná. Lyžuje se tu dobře. Poma je super. Spí se mi tu také velmi dobře. Počasí je výborné na lyžování a občas se tu rozfouká. Tento pobyt je úžasný, doporučuji.