Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce >

Ve dnech 30. a 31. ledna proběhlo na naší škole školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Soutěžní porotu tvořily Helena Menoščíková, Linda Drechslerová a Jaroslava Skříčilová.

11.02.2013

Stejně jako v loňském roce se žáci mladší i starší kategorie museli nejdříve představit a říct co nejvíce o sobě. Pak následoval v mladší kategorii popis obrázku, starší si tahali otázku na dané téma. Obě věkové kategorie žáků na závěr čekal poslech s porozuměním. V mladší kategorii I. A (žáci 6. a 7. tříd) soutěžilo dvanáct uchazečů a v kategorii II. A (žáci 8. a 9. tříd) devět. Všichni soutěžící byli průběžně bodově hodnoceni.

V kategorii mladších žáků se na 1. místě umístila Agáta Bodláková. Na 2. místo se probojovali dva soutěžící, a to Natálie Jelenová a Adam Pavlín, 3. místo, opět se stejným počtem bodů, obhájily Natálie Hůrková a Michaela Kuderová.
V kategorii starší žáci 1.místo vybojovala Iva Dvořáková. Těsně za ní, s rozdílem jednoho bodu, se umístil jako druhý Ondřej Janota a 3. místo získala Tereza Štěpánová.

Všem soutěžícím děkujeme za účast a vítězům srdečně blahopřejeme. Doufáme, že nás ti nejlepší budou dobře reprezentovat v okresním kole, které se bude konat 19. ledna v DDM v Českém Krumlově.

Jaroslava Skříčilová