Školní kolo olympiády v českém jazyce

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Školní kolo olympiády v českém jazyce >

Dne 7. 1. 2016 proběhlo na naší škole školní kolo olympiády v českém jazyce určené pro 8. a 9. ročníky základní školy. Celkem se přihlásilo pět zájemkyň, nakonec se dostavily žačky čtyři: Natalie Kaincová, Markéta Kolářová, Tereza Štěpánová a Rozálie Vaňásková.

11.01.2016

Olympiáda v českém jazyce patří určitě mezi těžší soutěže, proto si všechny soutěžící zaslouží ocenění za odvahu, čas a dobré výsledky, které byly v letošním roce poměrně vyrovnané. Na pomyslný stupeň vítěze se dostala Róza Vaňásková, o půl bodu méně se na druhém místě objevila Naty Kaincová a na třetím místě se umístily Markéta Kolářová a Terka Štěpánková.

Všem děvčatům děkuji za účast a Róze a Natce blahopřeji k postupu do okresního kola, které se uskuteční 8. 2. 2016 v DDM.

Viola Šímová