Třídě 3.B rozdávala vysvědčení paní učitelka velice netradičně v cukrárně. Když jsme dorazili do cukrárny, čekalo na nás velké překvapení. Na stole jsme měli připravený obrovský dort s nápisem 3.B a marcipánové sluchátko, které bylo na dortu, nás také moc pobavilo. Každý obdržel skleničku, protože jsme dostali 10 lahví růžového „dětského šampusu" a mohl tedy proběhnout slavnostní přípitek.

02.02.2011

Potom už následovalo samotné rozdávání vysvědčení. Děti si známky samy pojmenovaly, někdo očekával samé biče, jinému přiletěla na vysvědčení labuť, tedy dvojka a výjimečně i vrána, kterou známe jako trojku. Protože 1. pololetí bylo náročné a děti ve škole pracovaly pěkně,  mohlo se začít slavit. Usměvavé tváře a rozzářené oči byly dostatečným důkazem, že se dětem celé dopoledne líbilo. TAK TEDY S CHUTÍ DO 2. POLOLETÍ!

Jediný zádrhel byl, že nás zklamala moderní technika a veškeré pořízené fotografie nemáme k dispozici. Může nás pouze těšit, že si zážitky budeme určitě dlouho pamatovat.

Děkuji panu Kopencovi za pozvání do cukrárny Fontána v Českém Krumlově a za pohoštění, které dětem bylo přichystáno.

O. Josífková, tř. učitelka 3.B