Slavnostní otevření interaktivního hřiště SmartUs

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Slavnostní otevření interaktivního hřiště SmartUs >

V pondělí 6. 10. 2008 bylo v areálu naší školy, za účasti starosty Českého Krumlova Ing. Luboše Jedličky a dalších hostů, slavnostně otevřeno interaktivní hřiště SmartUs. Moderní hřiště, které je jediné v České republice, spojuje populární počítačové hry a pohyb na čerstvém vzduchu.

07.10.2008

Významných hostem, který oficiálně zahájil provoz, byl Petr Svoboda, reprezentant ČR a účastník olympijských her v Pekingu.

Hostům se předvedli i žáci naší školy, kteří předvedli ukázky z jednotlivých her a předali štafetu hostům, aby si také vyzkoušeli tuto novinku. Některým se dařilo více, jiných méně, ale všichni měli z her dobrý pocit.