Slavnostní otevření jídelny 2.10.2008

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Slavnostní otevření jídelny 2.10.2008 >

Naše škola se jako poslední v Českém Krumlově dočkala nové jídelny a kuchyně. Ve čtvrtek 2. října její provoz zahájila slavnostním přestřižením pásky místostarostka Českého Krumlova Jitka Zikmundová. Celá rekonstrukce stála 23 milionů korun, z toho 17 milionů vyčlenilo ze svého rozpočtu město a 6 milionů jsme získali od ministerstva financí.

08.10.2008

Mezi pozvanými nechyběli zástupce generálního dodavatele GAMA HOLDING Praha a.s., radní Zbyněk Toman a vedoucí odboru investic Lumír Luštický. Po již zmiňovaném přestřižení pásky se všichni ponořili do zákulisí kuchyně, obdivovali nové hrnce, mixéry i mrazicí box a od mistra kuchaře si nechali vysvětlit, jak tato nejmodernější zařízení fungují. Aby mohli novou jídelnu hned vyzkoušet, byl pro hosty připraven skvělý raut a také živá hudba. Věříme, že oběd v nové jídelně bude pro žáky i učitele příjemným společným zážitkem.