Před jarními prázdninami spala 5. B ve škole. Na akci jsme se všichni moc těšili, dokonce Zdenda řekl, že by samou radostí oběhl pětkrát školu.

04.02.2013

K večeři jsme si dali objednanou pizzu, kterou nám přivezli až do školy. Nejvíce nám chutnala pizza Hawai.

Po večeři jsme měli program, který si děti samy připravily. Matyáš, Renda a Viktorek nás pobavili při vyprávění vtipů, kluci si připravili triky s jojem, Verča s Terkou zazpívaly a zahrály na kytaru, Simča vystoupila jako mažoretka a Lukáš s Matyášem předvedli šachovou partii. Vše uváděla moderátorka Adélka. Ještě jednou chci všem vystupujícím poděkovat, protože jejich vystoupení byla moc hezká!

Nejvíc jsme se těšili na stezku odvahy. Tentokrát byla opravdu strašidelná. Už jste někdy chodili po škole, když je úplná tma, z chodby se ozývají tajemné zvuky, hoří svíčky a sem tam se někde mihne neznámá postava? Zjistili jsme, že na Plešivci opravdu straší.

K snídani nás čekala sladká odměna. Dostali jsme výborný čokoládový dort z cukrárny pana Kopence.

Celé dopoledne jsme si vyprávěli, protože zážitků bylo opravdu hodně. Rozdávání vysvědčení bylo už jen milou tečkou za naším nabitým programem.

Děkuji panu učiteli Dvořákovi za pomoc při přípravě stezky odvahy.

Tř. učitelka O. Josífková