Nový školní rok zahájily děti ze 7.B spaním ve škole. Sešli jsme se v 18 hodin před školou a pak to začalo. Kvíz v počítačové učebně (soutěž pro dvojice, kterou připravily Terka a Vlaďka), dlouho očekávaná stezka odvahy v okolí školy (tu si vzali na starost Eliška, Radka, Terka, Radek, Tomáš a pomáhali jim David a Jirka z 9.B) a na konec schovka a skákání na trampolíně v tělocvičně.

30.09.2010

Nejvíc zážitků měli všichni ze stezky odvahy. Kdo si troufnul, vyrazil sám, někdo šel raději ve dvojici. Tma, strašidelné zvuky, hra na klavír, dým, zvuk křovinořezu, děsivé postavy, výkřiky. To všechno vyvolávalo děsivou atmosféru. Ale zvládli jsme to.

Myslím, že se nám akce povedla a zpříjemnili jsme si tak začátek nového školního roku. Všem, kteří se podíleli na programu, moc děkuji.

Jitka Novotná, Petr Ondřich