Společná dílna čtení pro děti a rodiče

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Společná dílna čtení pro děti a rodiče >

Žáci ze 7.A opět po roce pozvali své rodiče na odpolední setkání nad knihou. Po loňské úspěšné dílně čtení jsme akci zopakovali a myslím, že se stejným úspěchem.

21.01.2016

Ve středu 20. ledna se nás 28 sešlo s knihami a dobrou náladou. Rodiče si se svými dětmi vyzkoušeli "lov lidí", kdy museli komunikovat se všemi přítomnými a zjišťovali nejrůznější čtenářské informace. Potom už ve své vlastní přinesené knize hledali, jaké smyslové zážitky má jedna z postav. Samozřejmě nechybělo sdílení ve dvojicích a ve skupinách.

Chtěla bych všem, kdo v tak pozdním odpoledni měli čas a chuť přemýšlet nad literaturou, poděkovat za příjemnou atmosféru. Těším se na další společné akce.

Foto na Google+