Sportovní talent Českokrumlovska za rok 2010 je z naší školy!

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Sportovní talent Českokrumlovska za rok 2010 je z naší školy! >

V lednu byla vyhlášena desítka nejúspěšnějších sportovců našeho okresu a sportovní kolektiv okresu za rok 2010. Vedle těchto ocenění se udílely i dvě další ceny - sportovní rytíř a sportovní talent.

20.01.2011

Talentem roku se stal díky svým úspěchům v šachu žák 3.B naší školy, osmiletý Lukáš Dolanský, jenž při svých trénincích nad šachovnicí spolupracuje mimo jiné také s učitelem naší školy, Martinem Škorpíkem. Toto ocenění si Lukáš odnesl kromě vítězství v několika regionálních turnajích především za 1. místo v Krajském přeboru do 10 let, 1. místo na Mistrovství Čech do 8 let, 2. místo na Mistrovství ČR do 8 let a 40. místo na Mistrovství Evropy do 8 let, které se konalo v Gruzii, kde startovalo v této kategorii 73 šachistů. Mějme radost, že s námi na škole působí takto úspěšný sportovec a přejme mu co nejvíce dalších vítězných partií, hodně úspěchů a rychlý šachový i osobní růst.