Tým starších žáků suverénně vyhrál Krajský Přebor Dne 7.3 v Českém Krumlově byli dekorováni starší žáci, kteří vyhráli ligu s 22 výhrami a 6 porážkami. Slavnostní předávání medailí bylo spojeno se zápasem mezi starou gardou hráčů nad 35 let a bývalými reprezentanty československé republiky.

23.03.2009

Předávání medailí se zúčastnil domácí kapitán Oldřich Svoboda, kapitán hostí a bývalí kapitán ČSSR Richard Farda a starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička.

V šatnách nám trenér řekl, jak to všechno bude probíhat. Seřadili jsme se do dvou řad a poslední dva hráči si vzali vlajky Slavoje. Když jsme dostali povel rozjet se na led tak jsme byli všichni nervózní, kdo by taky nebyl před pěti sty diváky a za hlasitého pískání. Není zvykem na českokrumlovském stadionu vidět tolik lidí. Když jsme se rozdělili, tak pan Meleg začal vyhlašovat naše jména a chodili jsme si pro zlaté medaile. Na konec vyhlašování jsme udělali společné foto, dodívali jsme zápas a soustředili se na nedělní utkaní s Vimperkem. Které jsme vyhráli 5:2. A po vydařené sezoně nás náš trenér pozval na slavnostní oběd do Hotelu Vltava.

Ivoš Gallistl