Ve středu 7.12. se konalo v Městské knihovně slavnostní vyhlášení literárně výtvarné soutěže. Tuto soutěž vyhlašuje knihovna každým rokem a letos, pod názvem Svět v pohybu, rozhýbala spoustu zájemců. Naši žáci se též zapojili. Letošní ročník byl velmi silně obsazen co do počtu i kvality prací v obou kategoriích. Takže je pro nás ctí, že se můžeme pochlubit vítězi.

14.12.2016

V této soutěži se neudílejí místa, ale pouze ocenění nejlepších prací. Ve výtvarné části patřili k oceněným žákům: Terezie Konvalinková z 6.B a Vítek Dolanský ze 3C. V literární části uspěla děvčata Nela Vejvodová a Eva Sekaninová obě z 5.A. Vítězné obrázky i literární práce si můžete prohlédnout na našich stránkách. Děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů i nadále.

Zdena Sekaninová a Dáša Kopřivová

Tereza Konvalinková   Vítek Dolanský