Naše škola pokračuje ve spolupráci s tenisovým klubem LTC Český Krumlov. Tato spolupráce začala již minulý školní rok. Jak taková spolupráce vypadá?

09.11.2012

Do výuky žáků prvních a druhých tříd se v rámci tělesné výchovy zařazují základní prvky z tenisové abecedy. Hodiny jsou však sestaveny tak, že se rozvíjejí nejen tenisové dovednosti, ale důraz je kladen na všeobecný sportovní rozvoj žáků.

Všem žákům, kteří se výuky zúčastní, je poskytnuta tenisová raketa, dostatek tenisových míčků a další tenisové vybavení. O správnost tenisové techniky se stará bývalý tenisový reprezentační trenér Jiří Medonos. Holky a kluci, kteří jsou šikovní, se mohou pod vedením Jiřího Medonose dále tenisově vyvíjet v tenisovém klubu LTC Český Krumlov.

Všem žákům i učitelům, kteří se na výuce podílejí, se tento model výuky líbí a vždy se na hodinu tenisu těší.

Pokud se o tomto projektu chcete dozvědět více, navštivte naši školu a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Lukáš Boháč