Ve středu 22. října se uskutečnily rodičovské schůzky. Zde jsou informace ze zasedání SRPŠ:

23.10.2008

Sdružení rodičů a přátel školy ukončilo svou činnost a správa peněz vybíraných od rodičů přešla na školu. Také se zvýšil poplatek za rodinu z 50,- na 100,- Kč.

Rodiče byli informováni o změnách ve škole - rekonstruované jídelně a kuchyni (fotogalerie), nových sociálních zařízeních v areálu MŠV, nových nátěrech na chodbách a v učebnách, vyměněných osvětleních a nově otevřeném interaktivním hřišti SmartUs (fotogalerie).

Ředitelské volno bude ve dnech 20.-21. listopadu. V případě zájmu bude otevřena školní družina a jídelna.

Omluvenky je možné nově posílat také přes webové stránky školy. Tímto způsobem lze i odhlašovat obědy.