Na florbalové úspěchy našich žáků jsme si na naší škole již zvykli. Většinou se to však týkalo druhého stupně. Tentokrát však velkého úspěchu dosáhli žáci stupně prvního.

28.11.2012

Tým Borců soutěžil ve složení Daniel Vališ, Filip Procháska, Štěpán Kabeš, Matěj Beniačik, Milan Čaloud, Petr Tichý, Samuel Schwarz, Ondřej Kubart, Daniel Kolín a Míra Duda a spolu sehráli vůbec první turnaj. Byl to vlastně první oficiální turnaj ve florbalu pro žáky prvního stupně.

O to větší úspěch to je, že přes počáteční nervozitu dokázali v konkurenci devíti škol z okresu Český Krumlov vybojovat krásné třetí místo. Sice jsme do krajského kola nepostoupili, ale kluci si zahráli a mohli si porovnat své florbalové dovednosti s žáky jiných škol. A o to hlavně šlo.

Za předvedenou bojovnost, nadšení a florbalové dovednosti děkujeme a věříme, že v příštích letech podobné úspěchy budou pokračovat.

Lukáš Boháč