Ve škole máme spoustu talentovaných žáků. Někteří vynikají ve studiu, jiní v nejrůznějších aktivitách, koníčcích a sportech. Škála těchto zájmů je obrovská, nelze jmenovat všechny. Chtěli bychom na tomto místě vzdát hold jedné z těchto skupin žáků – našim badmintonistům.

12.04.2013

Valča Gutwirthová, Tereza Markovcová, Dáda Jakešová, Marek Jakeš a Nicola Siviglia jsou členové SK Badminton Český Krumlov. Tito žáci ve skromnosti sbírají již roky medaile ze soutěží okresních, krajských, národních i mezinárodních. Trénují čtyřikrát týdně, hrají i o víkendech, svému zájmu obětují mnoho času. Navíc jsou to žáci, kteří patří k těm prospěchově nejlepším ve třídě.
Chtěli bychom jim tímto poděkovat za dlouhodobě vynikající reprezentaci naší školy. Pro jejich skromnost mi dalo hodně práce, aby svolili k focení.

Tomáš Dvořák, Jitka Novotná