Pokračujeme v představování úspěšných sportovců druhého stupně naší školy. V minulém příspěvku jsme informovali o talentovaných badmintonistech, nyní se zastavíme u karatistů.

25.04.2013

Natka Hůrková ze 6. třídy se tímto japonským bojovým uměním zabývá od svých 7 let . Mezi největší úspěchy patří druhé místo v Shotokan Cupu 2011, třetí místa v Poháru nadějí 2012 a Mistrovství ČR 2012. Zatím posledním velkým úspěchem je druhé místo v Národním poháru dětí a mládeže v karate v České Lípě, který se uskutečnil 13. dubna. Natka soutěžila v kumite (sportovním boji) v kategorii starších žákyň do 42 kg a v silné konkurenci vybojovala stříbrnou medaili. Turnaj byl zároveň nominačním závodem na letošní mistrovství České republiky, které se bude konat koncem listopadu v Havířově.

Natce děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů na mistrovství ČR.

Jitka Novotná