Vánoční nadílka ve školní knihovně

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční nadílka ve školní knihovně >

I do naší školní knihovny zavítal v prosinci duch Vánoc a přinesl žákům druhého stupně nové knížky. Mezi pětadvaceti tituly si určitě vybere každý, nechybí fantazy, horor, příběhy ze života, romány pro dívky, humoristické knížky.

18.12.2014

Všechny nové knihy a jejich stručný popis si můžete jako vždy prohlédnout na nástěnce školní knihovny. Určitě potěším milovníky Záplaťáka, Harryho Pottera, Hraničářova učně, ale nabídnu i díla méně známá, ovšem o to zajímavější, například Srdcový erb, Zůstaň se mnou, Papírová města (od autora oblíbené Hvězdy nám nepřály), Prázdniny blbce č. 13.

Můžete si je půjčit do dílen čtení i domů, ráda poradím s výběrem. Děkuji paní ředitelce za podporu - finanční i duchovní - a v novém roce naviděnou ve školní knihovně.

H. Menoščíková