Vánoční vystoupení v Domově pro seniory

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Vánoční vystoupení v Domově pro seniory >

Jak jsme již dříve informovali, v loňském školním roce jsme zahájili spolupráci naší školy s Domovem pro seniory v Českém Krumlově. Moc ráda jsem proto využila nabídky pana učitele Schwammenhöfera a dětí z 3. B, že by klientům Domova zpestřili tento předvánoční čas. Vždyť přítomnost dětí dokáže potěšit srdce každého.

09.12.2015

Pan učitel s dětmi secvičil pásmo vánočních koled. Děti zpívaly s velkou chutí, hudebníčci bravurně hráli na flétnu, housle, pan učitel na klávesy. Tváře dědečků a babiček se rozzářily, objevil se úsměv, ale i slzy dojetí. Někteří klienti se přidali a zpívali společně s dětmi.
Na závěr děti zazpívali ještě písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Panu učiteli Schwammenhöferovi a třeťáčkům moc děkuji za nádherné vystoupení. Myslím, že klienti Domova pro seniory na vás budou dlouho vzpomínat.

Jitka Novotná