Velký úspěch starších žáků v basketbale

Hlavní stránka > Hlavní stránka > Aktuality > Velký úspěch starších žáků v basketbale >

Žáci naší školy jsou nejlepší basketbalisté v okrese Český Krumlov!!! Tým ve složení Roman Ochtábec, David Augsberger, Jirka Havlíček, Tomáš Parisch, Lukáš Dvořák, David Šlajferčík a Petr Spáčil v konkurenci sedmi škol okresu Český Krumlov suverénně zvítězil.

12.11.2010

Nejtěžší zápas jsme sehráli hned v základní skupině, kde jsme s obhájci vítězství (ZŠ Školní Kaplice) vyhráli jen 2:1. Pak už následovala jasná vítězství (TGM 12:4, Gymnázium Kaplice 10:6, ZŠ Fantova Kaplice 12:10).

Všichni hráči podali výborný kolektivní výkon a vybojovali si postup na krajské finále. Všem děkujeme za vynikající reprezentaci školy a gratulujeme k velkému úspěchu.

Lukáš Boháč