Naši učitelé již potřetí v řadě vybojovali 1. místo!!!

12.06.2014

Pokud si náhodou někdo z vás, čtenářů našich stránek, vzpomene na článek, v němž jsme loni v červnu psali, že věříme, že náš učitelský sbor vyhraje volejbalový turnaj škol z našeho okresu za rok i potřetí za sebou a získá tak zlatý hattrick - věřte - rok se s rokem sešel a povedlo se!

Při poměření sil před začátkem turnaje to chvíli vypadalo, že díky vysoké absenci učitelů naší školy a ztrátě několika opor našeho týmu (způsobené účastí na školních výletech a především zraněními) a posílení volejbalové školy ZŠ Za Nádražím o další registrovanou volejbalistku s naším oblíbeným soupeřem budeme mít hodně starostí - nakonec jsme ale přesvědčivě přehráli nejen konkurenta z kopce na druhé straně Krumlova, ale i další dvě družstva středních škol a učilišť. Soupeřům nepomohlo ani to, že jsme celý turnaj museli odehrát pouze v pěti hráčích v poli a tak jsme zaslouženě i potřetí v řadě potvrdili, že na naší škole máme nejšikovnější volejbalový tým na okrese.
ZŠ Plešivec reprezentovali: Bohunka Neumannová (Matějů), Pavlína Pilsová, Iveta Dvořáková (Malečková), Cyril Přibyl a Martin Škorpík. Poděkování patří i všem dalším, kteří přišli fandit a tým podpořit a zvláště au pair - paní na hlídání dětí, jejichž rodiče hráli, Jitce Novotné.

Martin Škorpík