V loňském školním roce jsme se rozhodli, že peníze získané sběrem víček a papíru použijeme na uhrazení lázeňské péče pro Vojtíka Pábla a zakoupení iPadu pro Viktorka Lubase.

04.09.2013

Všechny děti z prvního a druhého stupně se do akce zapojily velmi zodpovědně. Nejlepšími sběrači papíru byly na prvním stupni děti z letošní 3. B a na druhém z 8. A, nejvíce víček přinesly z prvního stupně děti z 3. A a z druhého stupně děti ze 7. třídy. V současné době známe přesné množství nasbíraných víček (317 kg, což odpovídá částce 2 219 Kč) a novin, časopisů, letáků (4 700 kg, to znamená 5 590 Kč). Množství nasbíraného kartonu budeme znát v průběhu tohoto měsíce. Je samozřejmé, že všechny získané finanční prostředky spravedlivě rozdělíme mezi Vojtíka a Vikiho.
Moc děkuji všem, kteří se do sběru zapojili - dětem, rodičům, prarodičům, známým, ...Tolik sběru jsme ještě nikdy nenasbírali!
Také v letošním školním roce budeme sbírat papír a víčka. Začínáme od října každé pondělí od 7:15 do 7:45!

Jitka Novotná