Do 1.B přišel prvňáčkům rozdat jejich první vysvědčení kouzelník Čáryfuk. Čáryfuk se s námi od začátku školního roku učí počítat, číst a psát. Užijeme si s ním mnoho legrace. Vysvědčení musel nejspíš začarovat, protože všechny děti si domů odnášely samé jedničky.

03.02.2009

Nakonec jsme si všichni připili dětským šampaňským, které nám pomohli otevřít kamarádi deváťáci, protože byli na naši oslavu pozváni také. Ukázali jsme jim vysvědčení a někteří deváťáci se přiznali, že nám samé jedničky dokonce závidí.  Dopoledne s Čáryfukem se opravdu povedlo. Nevěříte? Prohlédněte si přiložené fotografie.

Ráda bych poděkovala panu učiteli Radkovi Nejedlému z 9. B, který se na slavnostním předávání vysvědčení také podílel.

Tř. uč. O.Josífková, 1.B