Ve dnech 15.-19. 10. se v NZDM Bouda uskutečnil již devátý ročník akce s názvem „Výtvarný podzim v Boudě". Takřka každý den od pondělí do pátku si děti naší školy mohly vyzkoušet velmi zajímavé a neotřeĺé výtvarné a řemeslné techniky. Během tohoto času se děti vystřídaly u čtyř stanovišť.

17.10.2012

Mohly si tu namalovat společnou velkoformátovou kompozici na plátno, složit figurky a zvířátka papírovou technikou origami, vytvořit vlastní šablonu a vytisknout ji, nebo si vyrobit z kousků dřeva vlastní hračku. Práce všem šla velmi od ruky. Dětem se podařilo zažít dvouhodinovku výtvarné výchovy v jiném duchu, v jiném prostředí a to vše za pomoci profesionálních výtvarníků. Myslím, že se dětem tato akce velmi líbila. Z připravených aktivit měla asi největší úspěch výroba dřevěných hraček.

Jaroslava Skříčilová, tř. učitelka 6. třídy