V pátek 21. října se sešli všichni žáci a učitelé naší školy na novém víceúčelovém hřišti u školy. Cílem nás všech bylo připomenout si „Den stromů" a společnými silami tímto netradičním způsobem vytvořit velkoformátový strom z našich živých těl.

24.10.2011

Tato společná myšlenka se stala pro nás poutem, a my všichni jsme symbolicky dali najevo svůj postoj a vztah k přírodě. Věříme, že naše společná fotografie nám bude stále tuto myšlenku připomínat, a každý z nás se pokusí něco udělat pro záchranu přírody a životního prostředí. Myslíme, že lhostejnost lidí kolem nás způsobuje přírodě velké škody. Pokusíme se to aspoň částečně napravit tím, že budeme sbírat starý papír, plastová víčka a třídit odpad ve škole i doma.

Jaroslava Skříčilová